Monday, 11 Dec 2023

Udhetime me autobus Hamburg – Gjilan

Linje e rregullt me autobus nepermjet Hungarise

Ditet e nisjeveNuk kemi per momentin
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
HamburgHbf., ZOB08:00
BremenHbf., ZOB11:00
HannoverHbf., ZOB13:00
BerlinZOB, am Funkturm14:30
DresdenHbf., ZOB21:00
PragePara stacionit te trenave23:00
BratislaveOMV LAMAC, D2, 83101 Bratislav23:45
Arritja te nesermen
BujanovcStacion i autobuseve15:30
Gjilan Stacioni i autobuseve 16:30
FerizajTe restorant Dani17:00
PrishtineStacion i autobuseve17:30

Autobuset nga Hamburg nisen cdo te marte dhe premte per Kosove, dhe cdo te marte dhe shtune prej Kosoves per Gjermani. Per linja tjera te autobusit shihni ju lutem ne kete link: linja me autobus

Post Comment