Monday, 11 Dec 2023

Udhetim me autobus Brüssel-Gjilan

Ditet e nisjevePer momentin nuk kemi nisje
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
BrüsselGare du Nord07:00
HujStacioni autobusve08:00
LiegeRue des Guillemins 9410:30
AachenStacioni i autobuseve Rote Erde11:00
FrankfurtHbf. ZOB14:00
NürnbergHbf., ZOB17:15
RegensburgHbf., ZOB18:15
PassauHbf., ZOB19:15
Arritja te nesermen
PresheveStacioni autobuseve14:30
BujanovcStacioni autobuseve15:00
GjilanStacioni autobuseve15:40
FerizajRestorant Dani16:10
PrishtineStacioni autobuseve17:30

 Autobusi nga Bruksel per Gjilan niset cdo te marte dhe premte gjate gjithe vitit. Kthimet behen te marteve dhe shtuneve. 

Autobusi kalon neper keto shtete: Belgjike, Gjermani, Austri, Hungari, Serbi dhe ne fund Kosove dhe Maqedoni 

Post Comment