Saturday, 19 Jan 2019

Linje me autobus Bruksel – Gjilan

Linje e rregullt me autobus Belgjike-Kosove

Ditet e nisjeveTe marteve dhe premteve 
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
BrüsselGare du Nord07:00
HujStacioni autobusve08:00
LiegeRue des Guillemins 9410:30
AachenStacioni i autobuseve Rote Erde11:00
FrankfurtHbf. ZOB14:00
NürnbergHbf., ZOB17:15
RegensburgHbf., ZOB18:15
PassauHbf., ZOB19:15
Arritja te nesermen
PresheveStacioni autobuseve14:30
BujanovcStacioni autobuseve15:00
GjilanStacioni autobuseve15:40
FerizajRestorant Dani16:10
PrishtineStacioni autobuseve17:30

Autobuset nga Belgjika nisen cdo te marte dhe premte, kthimet nga Kosova jane te marteve dhe shtuneve

Post Comment